مراحل کار طراحی

01.

شناسایی نیاز ها و سلیقه مشتری

اولین قدم در طراحی گرافیک گرفتن نیاز های مشتری است.
در ابتدا جلساتی با مشتریان تشکیل میدهیم تا تمام نیازها اعم از سلیقه کاری و رنگ مورد علاقه و زمینه فکری آنها در مورد یک لوگو یا هر طرحی گرفته میشود. تا طراحی متناسب با سلیقه مشتری به او ارائه شود. زیرا گاهی یک تصویر نامفهوم در ذهن مشتری میتواند تبدیل به لوگو و یا طراحی دلخواه او شود.
02.

توضیحات و پیشنهادات

در این مرحله ما توضیحاتی را در مورد طراحی به مشتری میدهیم . به عنوان مثال کدام رنگ مناسب تر بوده و یا استفاده از چه نوع لوگویی برای زمینه کاری آنها بهتر است و سعی میکنیم ضمن احترام و استفاده از نظرات مشتری در صورت مناسب نبودن نظرات وی او را متقاعد کرده و بهترین و مناسب ترین طراحی را به ایشان ارائه دهیم .
03.

ارائه طرح

در پایان با استفاده از اطلاعات گرفته شده در مراحل قبل چندین طرح را ارائه میدهیم. تا مشتری حق انتخاب کافی داشته و اجباری در انتخاب یک یا دو طراحی محدود نداشته باشد و در نهایت  نزدیک ترین طرح به سلیقه خود را انتخاب کند. حتی در صورت تایید نشدن هیچ یک از طرح ها طراحان ما موظفت طراحی لوگو را تا زمان تایید نهایی از سوی مشتری تکرار کنند.

نمونه کارهای طراحی لوگو

انواع طراحی لوگو / کارت ویزیت /بیلبور / پوستر و...
ایده و طرح

خانم سمیه حیدریان

نوع طراحی طراحی لوگو
تحصیلات لیسانس گرافیک و روانشانسی
سابقه کار 15 سال تجربه موفق در طراحی گرافیک

من نزدیک به 15 سال است که در زمینه طراحی گرافیک فعالیت دارم  و تا به الان بیش از 800 طرح لوگو  / کارت ویزیت / پوستر / بیلبور / جعبه  و… برای انواع شرکت ها در حوزه های مختلف کسب کار طراحی و ثبت کرده ام . شعار من در کار طراحی “خلاقیت متفاوت” است.

تلفن سفارشات نوین گرافیک.gif1

نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

ایده و طرح

خانم سمیه حیدریان

نوع طراحی طراحی کارت ویزیت
تحصیلات لیسانس گرافیک و روانشانسی
سابقه کار 15 سال تجربه موفق در طراحی گرافیک

ساده طراحی کنید .

از شلوغی در طراحی کار ویزیت و تکرار کردن جملات پرهیز کنید. طراحی یک کارت ویزیت باید در قالبی ساده و خیلی زیبا تمام اطلاعت مورد نیاز یک کسب کار را انتقال بدهد.کارت ویزیت را با تراکت اشتباه نگیرید. لازم نیست تصویر همه محصولات شما و یا نام تمام خدمات شما ذکر شود.

با سفارش به, چاپ روی اجسام تبلیغاتی ,نوین گرافیک می توانید آسودگی خاطر داشته باشید که سفارش شما با دقت و بالاترین کیفیت چاپ خواهد شد. ما با داشتن ضمانت کیفیت، کیفیت برتر را ارایه می کنیم.برای ثبت سفارش با شماره 09904534705 تماس بگیرید یا در واتساپ پیام بگذارید.

تلفن سفارشات نوین گرافیک.gif1
طراحی گرافیک
5