دسته‌بندی نشده

چاپ پیکسل محرم

چاپ پیکسل محرم

چاپ پیکسل محرم

چاپ پیکسل محرم ، از گذشته تا کنون ما مسلمان برای گرامی داشت و عزادازی محرم همواره در مجالس عزای امام حسین ( ع ) شرکت کرده ایم .

ماه محرم که می آید، بازار ایستگاه های صلواتی توزیع شیر، شربت و چای هم داغ میشود. هر کس حاجتی دارد، به یاد حضرت ابوالفضل و امام حسین(ع) نذر می کند.

اما امسال با وجود این بیماری ما مجبوریم که جور دیگری این مراسم را برگزار کنیم . توصیه میشود که نذوراتی که به صورت سرد خورده میشود را استفاده و یا پخش نکنید همچنین سربند هایی که ممکن از الوده باشد را نبندبد .
به همین جهت ما یک محصول به اسم پیکسل را به شما معرفی میکنیم که میتوانید طرح هیئت و یا هر تصویر محرمی زیبای دیگری را به صورت کاملا اختصاصی و در در تعداد کم و تیراژ چاپ کنید به صورت یک یادبود در اختیار تمام عزارادارن حسینی قرار دهید .
این محصول از آن جهت بسیار مناسب است که ، هر فرد به صورت جداگانه میتواند آن را ضد عفوتنی کرده و استفاده کند. همچینین این محصول روی لباس متصل میشود و به همین جهت  کمترین تماس را پوست بدن شما خواهد داشت و امکان الودگی و یا بیماری را به صفر می رساند . پس بهترین یاد بود در دوران کرونا همین پیکسل های محرمی که به صورت ( پشت سنجاق دار – دسته کلید و آهنربایی )هستد.
این پیکسل ها برای مشخص کردن اعضای یک هیئت و متایز کردن آنها از بقیه نیز میتواند استفاده شود .
نوین گرافیک تولید کننده و پخش کننده این محصولات پیکسل با طرح دلخواه شماست و تعداد 10 عدد به بالا را میتوانید با هر طرحی دلخواه سفارش دهید .
برای سفارش فقط کافی ست طرح مورد نظر خود را برای همکاران ما ارسال کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *