دسته‌بندی نشده

پیکسل دانشجو

پیکسل دانشجو

هدیه تبلیغاتی پیکسل دانشجو یا به عبارتی دیگر تولید پیکسل در انواع مختلف ( سوزنی ، جاکلیدی ، مگنتی ) یکی از محصولات پرطرفدار برای دانشجوها است که در بیشتر رویدار های خود مانند انجمن های ادبی و علمی دانشگاه ها یا برگرزاری مراسم و همایش های مختلف دانشجویی از آن استفاده میکنند.

این پیکسل ها به عنوان  گیفت یا نمادی خاص برای تبریک روز دانشجور و همچینی جشن ملی با طراحی مخصوصی به علاوه لوگو دانشگاه طراحی و تولید میشوند.

سفارش

برای سفارش پیکسل روز دانشجو باطرح دلخواه میتوانید با شماره 09904534705 تماس بگیرید.

نمونه کار پیکسل

ما در نوین گرافیک مفتخریم که با دانشگاهای مختلف کشور همکاری داشته ایم و برای همایش های گوناگون با  موضوعات مختلف پیکسل طراحی و تولید کرده ایم

از جمله آن صنعتی شریف , دانشگاه تهران، دانشگاه علامه، دانشگاه  آزاد، دانشگاه اصفهان، دانشگاه رازی ،دانشگاه اصفهان، دانشگاه قزوین،دانشگاه یزد، دانشگاه ارومیه، دانشگاه  شیراز و…

اندازه ها و اشکال

پیکسل سوزنی ابعاد و انواع مختلفی دارد چه از نظر ظاهری که اندازه های دایره ای 25 ، 37، 44، 50، 58 میلیمیتر ، مربع ، مستطیل و… دارد که البته مثل پیکسل دایره ای محبوب نیستند و چه از نظر محتوایی که از تصاویر فانتزی،نوستالژیک،مذهبی و تایپو گرافی تشکیل شده است! باوجود اینکه پیکسلها کابرهای زیاد و مهم دارند اما این محصول بسیار با صرفه بوده و همچنین در کمتر از چند دقیقه ساخته میشود. چاپ پیکسل با کیفیت با طرح  اختصاصی و تصاویر متفاوت برای سفارش با ما تماس بگیرید.

مرکز تولید و طراحی انواع پیکسل نوین گرافیک چاپ پیکسل فوری در سایزهای مختلف و همچنین چاپ روی اجسام مانند چاپ لیوان – چاپ تیشرت – چاپ پازل – چاپ فندک – چاپ پرچم – چاپ روی تابلو و…  را اجام میدهد برای ثبت سفارش با شماره 09904534705 تماس بگیرید یا در واتساپ -تلگرام – ایتا پیام بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *