دسته‌بندی نشده

پیکسل مدرسه

پیکسل با لوگو مدرسه

پیکسل مدرسه

پیکسل مدرسه نوعی از طراحی پیکسل برای مدارس هست که میتواند لوگو مدرسه ، اسامی دانش آموزان و یا حتی چهره هر دانش آموز را روی آن چاپ کنید .
این نوع طراحی برای جداسارزی دانشآموزان یک مدرسه ، افزاد عضو انجمن های مختلف دانش آموزی ، نشانی به عنوان مشخص شدن افرادی که مسولیت خاصی در مدرسه دارند و حتی جدا سازی افراد یک کلاس در مدرسه استفاده میشود .

 سایز پیکسل

پیکسل ها در انواع مختلفی از نظر سایز و مدل موجود هستند . که ما در مجموعه نوین گرافیک با بهره گیری از متخصصین در زمینه طراحی و چاپ میتوانیم پیکسل را با طراحی اختصاصی و منحصر به فرد برای شما تولید کنیم .

پیکسل خام نوین گرافیک

از لحاظ شکل : دایره ای، مستطیلی،‌ مربعی،‌ بیضوی،مثلث، قلبی، ستاره ای و… که در این میان پیکسل دایره‌ای که بیشترین طرفدار را دارد.

از لحاظ سایز:

25 ، 32، 37، 44، 5، 58، 70 میلیمتری هستند که خب طبق تجربه پرطرفدارترین اندازه 44 و بعد 58 است.

از لحاظ  جنس:

در سه مدل مختلف پلاستیک،‌ فلزی،‌ چوبی .وجود دارند، که نوع فلزی آن بشترین طرفدار را به خود اختصاص داه است.

از نظر تنوع در قسمت پشتی:

سوزنی(pinback buttons)،مغناطیسی(magnetic buttons)، جاکلیدی(keychain buttons)، گیره کتاب، گل سر، خودکار و…

البته اخیرا مدل های بیشتری از پیکسل نیپز در مجموعه ما موجود است که از جماه آنها میتوان به جاکلیدی دوطرفه ، جاکلیدی آینه دار، جاکلیدی گردنبند و… اشاره کرد.

 

کاربرد پیکسلها

کاربرد دیگر این محصول به عنوان گیفت و هدیه در مراسمات و همایش ها و نمایشگاههای بزرگ است. که معمولا با بررسی علایق عموم جامعه تعدادی تصویر با مفاهیم مهم روز تولید میکنند و به افراد هدیه می دهند. که علاوه بر جلب رضایت مشتریان برند خود را در ذهن آنان نهادینه میکنند تا روزها و یا سال ها بعد اگر این افراد به محصولات آنها نیاز داشتند اولین برندی که به ذهشان میرسد نام آنها باشد.

البته این محصول برای کودکان نیز بسیار جذاب است . تصور کنید که تصویر  شخصیت کارتنی مورد علاقه کودک شما روی کیف مدرسه اون باشد یا برای تشویق به کارهای خوب آنها را هدیه بگیرد. به نظرتان تا چه حد خوشحال میشود؟

نحوه سفارش

برای سفارش پیکسل در انواع مختلف و همچنین دیگر  محصولات ما  ، ماگ، بشقاب، کیف پول، لیوان، جامدادی، فرش، پازل چوبی، شاسی در سایز های مختلف، پیکسل، جاکلیدی، ساعت چند عکسی، آینه ، زیر لیوانی، کاشی، گردنبند مانند فندک سه کاره ، فندک زیپو و یا فندک شارژی و…

میتوانید با شماره 09904534705 تماس بگیرید و همچنین برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.