دسته‌بندی نشده

دستگاه پیکسل

دستگاه پیکسل

دستگاه پیکسل

دستگاه پیکسل وسیله برای تولید پیکسل است. احتمالا اگر برای اولین بار سرچی در اینترنت کرده اطلاعات مختلفی را دیده اید.

ما در این صفحه از سایت نوین گرافیک تصمیم داریم در کمترین کلمه اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار عزیزانی که به تازگی میخواهد تولید پیکسل را شروع کنند، قرار دهیم.

 

انواع دستگاه پیکسل

دستگاه پیکسل زن عموما از کشور چین وارد میشوند والبته تولید در داخل ایران هم وجود دارد. این دستگاه چاپ پیکسل یا به عبارت درست تر دستگاه پرس پیکسل کلا دو نوع دارند :

اول دستگاه با قالب آهنربایی که باز و بسته کردن قالب ها بسیا راحت بوده و امکان نصب قالب جز دایره ( یعنی مربه، مستطیل، قلبی، لوزنی، بیضی، و…) را دارد.

دوم دستگاه با قالب پیچی که  قالب های پایینی روی ریل به صورتی پیچی و با آچر ال همراه دستگاه بازو و بسته شده و کمی فرآیند چا به جا کردن قالب ها را طولانی میکند و همچین این مدل دستگاه فقط و فقط امکان نصب قالب دایره راد دارد.

البته از نظر حرکت قالب های روی دستگاه هم میتوان آنها را به دو دسته زیر تقسیم بندی کرد:
1 دستگاه های پیکسل زن ریلی
2. دستگاه های پیکسل زن چرخشی
منظور از چرخشی و یا ریلی بودن ، مدل حرکت قالب ها روی دستگاه هست . در دستگاه ریلی قالب به صورت ریلی حرکت میکند و در دستگاه های چرخشی قالب به صورت چرخشی حرکت میکند.
طبق تجربه حرکت قالب به صورت چرخشی کمی راحت تر و سریع تر است که باعث صرفه جویی در زمان میشود. از طرف دیگر برخی دستگاه های چرخشی علاوه بر قالب دایره امکان نصب قالب های دیگر مانند مربع و مستطیل را نیز دارند .

کدام دستگاه بهتر است؟

در حقیقت تمام دستگاه های پیکسل که به صورتی دستی و بدون اتصال به برق کار میکنن در نتیجه نهایی تولید پیکسل یکسان و با کیفیتی دارندو هیچ تفاوتی در کیفیت پرس آنها یا حتی سرعت تولید آنها وجود ندارد.

اما به عنوان مثال معمولا دستگاه چرخشی به دلیل سرعت بالای در حرکت چرخشی نسبت به حرکت ریلی تولید پیکسل هم با سرعت بیشتری انجام میشود.

همچنین باز و بسته کردن قالب هایی که به صورت مگنتی (آهنربایی) هستند بسیار راحت تر قالب های پیچی هست علاوه بر این دستگاه هایی قالب پیچی دارند فقط انکان نصب قالب دایره را دارند.

اما روی دستگاه با قالب مگنتی نصب مربع و مستطیل و… وجود دارد .

پس در نهایت با توجه به نیاز و میزان استفاده از دستگاه و اینکه آیا به صورت مرتب نیاز به تعویض قالب دارید یا نه میتوانید دستگاه را انتخاب کنید.
برای تولید پیکسل 100-1000 عدد در هفته دستگاه سه پایه نقره ای کافی است و در زمانی که میخواهید تولید بالاتری داشته باشید بهتر است از ابتدا دستگاه کینگ یا تلنت را بگیرید.

پیکسل خام، یکی از قدیمی ترین محصولات عرضه شده در چاپ و تبلیغات نوین گرافیک  است. با کمک پیکسل خام  و دستگاه پیکسل زن  شما می توانید شروع به تولید انواع و اقسام پیکسل های گوناگون کنید.برای ثبت سفارش با شماره 09904534705 تماس بگیرید یا در واتساپ و ایتا پیام بگذارید.

قیمت چاپ پیکسل

برای اطلاع ازقیمت چاپ پیکسل در انواع
سوزنی ، جاکلید ، مگنتی
و در سایز های مختلف کلیک کنید

قیمت دستگاه و مواد خام پیکسل

برای اطلاع ازقیمت انواع دستگاه های پیکسل زن
و انواع مواد خاخم برای تولید پیکسل
در سایز های مختلف کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *