دسته‌بندی نشده

پیکسل خام ایرانی

پیکسل خام ایرانی

پیکسل خام ایرانی

پیکسل خام ایرانی تولید شده توسط شرکت نوین گرافیک بسیار با کیفیت بوده و ضمانت بازگشت کالا را دارد .

این محصول با افتخار ایرانی از مرغوب ترین فلز موجود، تولید شده که سوزن تیز و محکم درجه یک وارداتی به همراه طلق شفاف درجه یک وارداتی مارک پاندا دارد .
“ما محصولمان را تضمین کیفیت میکنیم به طوری که یک عدد خرابی چه در محصول خام و چه در هنگام مونتاژ وجود نداشته باشد “.

—اگر به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد تولید پیکسل خام هستید و یا خریدار این محصولید پیشنهاد میکنیم حتما ادامه مطلب را بخوانید.—

اگه شما از همکاران با سابقه در زمینه تولید پیکسل باشید به احتمال زیاد با انواعی از مواد خام پیکسل با قیمت های متنوع رو به رو هستید، که این مسئله باعث میشود انتخاب محصول مورد نظر شما بسیار سخت شود و اصولا ترجیح میدهید که پیکسل خام را حتما ابتدا نمونه بگیرید و امتحان کنید …
اما آیا این کار برای انتخاب پیکسل خام کافی است ؟؟؟

ما امروز به عنوان مشاوران نوین گرافیک میخواهیم اطلاعاتی را در مورد تولید پیکسل خام ایرانی و نوع فلز انتخابی توسط تولید کنندگان و مسائلی از این قبیل در اختیار شما همراهان نوین گرافیک قرار دهیم .

در ابتدا توجه کنید که تفاوت قیمت حتما و قطعا موجب تفاوت کیفیت محصولی که شما خریداری میکنید، دارد .
به عنوان مثال : تولید کننده پیکسلی که از فلز نازک و با مرغوبیت متوسط یا پایین ، سوزن دوتیکه ، سوزن یک تیکه نازک ، سوزن یک تیکه با نوک کند (تیز نباشد)، طلق نازک و نامرغوب ، طلق با شفافیت پایین و… استفاده میکند در نتیجه امکان پایین آوردن قمیت را دارد .

اما ایا خرید این محصول از نظر اقتصادی به صرفه است ؟
جواب ما به شما مشتریان محترم نوین گرافیک قطعا “خیر” هست .

زیرا امکان خرابی محصول موقع مونتاژ ( خرابی در خوده پیکسل خام ، پرس نشدن ، پاره شدن طلق هنگام مونتاژ و…. ) وجود دارد . در طولانی مدت استفاده از پیکسل نا مرغوب باعث خوردگی قالب شما خواهد شد.
حال اگر فرض کنیم که کاملا پیکسل با دستگاه شما مطابقت داشته باشد و حتی یک پرت هم ندهد ( ضرر اقتصادی مستقیم وارد نکند ) در تولید محصول نهایی مشکلات زیر را خواهید دید:

1- استفاده از فلز نازک و با مرغوبیت متوسط یا پایین باعث میشود که مقاومت محصول تولید شده شما کم باشد و با کوچکتری فشاری پیکسل دچار فرورفتگی شده و از حالت معمولی خود خارج شود .
2- سوزن دوتیکه یا سوزن یک تیکه نازک ، باعث میشود که سوزن به راحتی بعد چند بار استفاده، شکسته شده و عملا محصول تولید شده شما برای مشتریتان غیر قابل استفاده شود.

3- سوزن یک تیکه با نوک کند (تیز نباشد) باعث میشود که  جای سوزن بر روی پارچه بماند و حتی پارچه را پاره کند که این بدترین اتفاقی است که میتواند رخ دهد و خاطره بسیار بدی از خرید محصول شما در ذهن مشتری باقی میماند.

4- طلق نازک و نامرغوب ، طلق با شفافیت پایین قطعا کیفیت چاپ محصول تولید شده را تحت شعاع قرار داده و یا با کشیده شی کمی تیز طلق پاره شود و عملا محصول تولید شده شما برای مشتریتان غیر قابل استفاده میشود .

پس در این موارد ضرر اقتصادی غیر مستقیم به شما وارد میشود به این صورت که احتمال خرید مجدد مشتریان شما در مورد محصول پیکسل و یا دیگر محصولات شما صفر شود و به مرور  به عنوان کسب و کاری با تولیدات نامرغوب شناخته خواهید شد و وفاداری مشتریانتان را از دست خواهید داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *